به وب سایت شیمی معدنی همدان خوش آمدید.

این شرکت با تکیه بر توانایی های متخصصان داخلی موفق به تولید انواع گرید های کربنات کلسیم رسوبی جهت عرضه به صنایع رنگ و پوشش، شامل انواع رنگ های آب پایه بر پایه رزین های آکریلیک و پلی وینیل استات، رنگ های پایه حلال، رنگ های پودری و الکترواستاتیک، رنگ های آستری، خمیرهای آب بندی و بتانه ها، انواع سیلانت ها و همچنین صنایع کاغذسازی، پلیمر و پلاستیک های مهندسی، لاستیک سازی، صنایع داروئی ، بهداشتی، آرایشی و خوراکی گردیده است.

شرکت شیمی معدنی همدان، اولین و تنها تولید کننده کربنات کلسیم رسوبی در ایران و بزرگترین در خاورمیانه با نام تجاری ” برین ” می باشد. مدیران و بنیانگذاران شرکت با سابقه خانوادگی بیش از یکصد سال در تولید محصولات معدنی به ویژه کربنات کلسیم، با تلاشی مداوم و با اعتماد به توانمندی ملی و تحقیق و توسعه، در سال 1376 موفق به تولید کربنات کلسیم رسوبی در ایران گردیدند.

با شیمی معدنی همدان بیشتر آشنا شوید:

  • شرکت شیمی معدنی همدان، اولین و تنها تولید کننده کربنات کلسیم رسوبی در ایران و بزرگترین در خاورمیانه با نام تجاری ” برین ” می باشد. مدیران و بنیانگذاران شرکت با سابقه خانوادگی بیش از یکصد سال در تولید محصولات معدنی به ویژه کربنات کلسیم، با تلاشی مداوم و با اعتماد به توانمندی ملی و تحقیق و توسعه، در سال 1376 موفق به تولید کربنات کلسیم رسوبی در ایران گردیدند.

  • این شرکت با تکیه بر توانایی های متخصصان داخلی موفق به تولید انواع گرید های کربنات کلسیم رسوبی جهت عرضه به صنایع رنگ و پوشش، شامل انواع رنگ های آب پایه بر پایه رزین های آکریلیک و پلی وینیل استات، رنگ های پایه حلال، رنگ های پودری و الکترواستاتیک، رنگ های آستری، خمیرهای آب بندی و بتانه ها، انواع سیلانت ها و همچنین صنایع کاغذسازی، پلیمر و پلاستیک های مهندسی، لاستیک سازی، صنایع داروئی ، بهداشتی، آرایشی و خوراکی گردیده است.

  • با تلاش روز افزون متخصصین داخلی و نیروهای مجرب و متعهد، شیمی معدنی همدان در کمتر از ده سال موفق به صادرات محصولات خود جهت مصرف در صنایع فوق الذکر گردیده و جایگاه ویژه ای را در عرضه و صادرات کربنات کلسیم رسوبی در کشورهای منطقه خاورمیانه و کشورهای آفریقایی و اروپایی به خود اختصاص داد.

    شرکت شیمی معدنی همدان با در اختیار داشتن تکنولوژی مدرن و دانش فنی تولید و نیز تجهیزات پیشرفته جهت کنترل کیفی و ارتقای محصول، با اشتغال زایی مستقیم بیش از دویست نفر بعنوان یکی از واحدهای نمونه تولیدی و صنعتی شناخته شده است.

10